Український центр оцінювання якості освіти пропонує фахівцівцям / фахівчиням долучитися до команди розробників матеріалів тесту загальної навчальної компетентності.
У лютому 2023 року в Українському центрі оцінювання якості освіти створено новий структурний підрозділ – відділ оцінювання навчальних компетентностей, діяльність якого спрямована на науковий і методичний супровід розроблення тестових інструментів для оцінювання навчальних компетентностей, зокрема тесту загальної навчальної компетентності для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.
Нагадаємо: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) є складником єдиного вступного іспиту (ЄВІ) і містить два компоненти: вербально-комунікативний і логіко-аналітичний.
Тож з огляду на це в новоствореному відділі є вакансії методистів / методисток. Першочергово потрібні:
- фахівці / фахівчині в галузі філології;
- фахівці / фахівчині в галузі математики чи інших суміжних галузей.
Скласти уявлення про обов’язки методиста / методистки відділу як розробника / розробниці тестових інструментів допоможуть матеріали, розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, що стосуються тестів, подібних до ТЗНК, а саме;
- магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК);
- тесту загальної навчальної правничої компетентності (ТЗНПК).
Вимоги до кандидатів / кандидаток:
- вища педагогічна освіта або вища освіта у філологічній, математичній галузі чи в галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій;
- досвід викладання в закладах освіти України чи наукової діяльності не менше трьох років;
- знання з основ педагогічних вимірювань і моніторингу якості освіти;
- вільне володіння державною мовою та здатність опрацьовувати англомовну літературу професійного спрямування;
- володіння програмним забезпеченням Microsoft Office тощо.
Умови роботи:
- офіс у приміщенні Українського центру оцінювання якості освіти в м. Києві;
- повна або часткова зайнятість;
- дружний і креативний колектив.
Якщо відчуваєте спроможність і готові працювати для того, аби робити вітчизняну освіту кращою, – до 25 квітня заповніть анкету. Зверніть увагу, що серед її запитань є завдання: для філологів – таке, для математиків – таке. Запевняємо, що в разі негативного результату розгляду анкети / тестового завдання авторське право залишиться застереженим, а матеріали тестового завдання НЕ будуть використані. Якщо Ви успішно виконаєте завдання, ми запросимо Вас на співбесіду.
Оплата праці:
- оклад 16 079 грн;
- доплата за науковий ступінь;
- інші доплати (до 40 %).