9 учасників PISA-2018 з Харківської, Полтавської та Сумської областей отримають подарунки – ноутбуки

Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти укладено Угоди про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018 із Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова, Полтавським університетом економіки і торгівлі та Сумським державним університетом.

Угода передбачає зобов’язання сторін щодо забезпечення дотримання умов проведення міжнародного дослідження, стимулювання активної участі в ньому учнівської та студентської молоді.

Зокрема, після закінчення тестування випадковим чином буде обрано по три учасники з Харківської, Полтавської та Сумської областей, кожен з яких отримає в подарунок ноутбук. Ноутбуки надано Харківським національним університетом міського господарства ім. О. М. Бекетова, Полтавським університетом економіки і торгівлі та Сумським державним університетом.

Міжнародне дослідження PISA відіграє важливу роль, адже спрямоване на оцінювання освітніх систем різних країн світу. Учасники долучаться до значущої події, яка є важливою складовою в процесі побудови конкурентоспроможної системи освіти України. Вони також матимуть можливість спробувати свої сили у виконанні цікавих, пізнавальних завдань, що сприятиме розширенню світоглядних позицій.

Україна офіційно приєдналася до міжнародного дослідження PISA в 2016 році. У нашій країні основний етап дослідження PISA розпочнеться 15 квітня 2018 року.

 

Подiлитися новиною: