1552 учителі початкових класів взяли участь у незалежному тестуванні

29 лютого 1552 учителі виконували завдання незалежного тестування.

Учасникам було запропоновано завдання на оцінювання їхніх предметних компетентностей, а також визначення обізнаності педагогів у питаннях сучасних і традиційних методів та прийомів навчання, організації безпечного та комфортного середовища, планування освітнього процесу.

Не пізніше 16 березня  результати незалежного тестування буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації. Разом з результати тестування в кабінеті буде розміщено інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в наступному етапі.

Сертифікацією передбачено три  види оцінювання: незалежне тестування, самооцінювання педагогічної майстерності, вивчення практичного досвіду роботи. До кожного наступного етапу допускатимуться ті учасники, які успішно пройшли попередній.

Нагадаємо, що 1591 учитель із 976 закладів освіти виявили бажання взяти участь у сертифікації педагогічних працівників 2020 року.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, упродовж трьох років отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу. Успішне проходження сертифікації зараховуватиметься як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії.

 

Подiлитися новиною: