14 серпня пройде друга сесія ЗНО для вступу в магістратуру

Інформаційні повідомлення із зазначенням адреси пункту проведення другої сесії вже розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра».

Звертаємо увагу, що відповідно до розділу 6 пункту 10 Положення друга сесія пройде у м. Києві. Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з маршрутом проїзду до пункту тестування.

Допуск до пункту проведення єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання за ступенем магістра за спеціальністю 081 «Право» триватиме з 09:15  до 09:50. Вступне випробування розпочнеться о 10:00.

Вхід учасників до пункту тестування відбуватиметься за наявності Екзаменаційного листка та оригіналу документа, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені в Екзаменаційному листку).

У разі відсутності одного з цих документів або пред’явлення копій документів учасник до пункту тестування не допускається. Окрім цього, якщо на Екзаменаційному листку немає печатки в правому нижньому кутку фотокартки, то вступник також не допускається до пункту тестування.

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного або синього кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, вступники не повинні мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. У пункті тестування за допомогою металодетектора може проводитися контроль за дотриманням вступниками вимоги щодо заборони мати при собі заборонені пристрої. У разі виявлення в період часу, відведеного для виконання єдиного фахового вступного випробування, у вступника або на його робочому місці друкованих чи рукописних матеріалів, заборонених технічних засобів результати єдиного фахового вступного випробування за рішенням апеляційної комісії можуть бути анульовані.

На виконання тесту відведено 240 хв. Тест складається з трьох блоків. На виконання блоку «Тест загальних навчальних правничих компетентностей» передбачено 75 хв, блоку «Право» – 105 хв, блоку «Іноземна мова» – 60 хв.

Більше інформації про процедуру проходження вступного випробування, права та обов’язки учасників подано в інформаційному бюлетені.

Подiлитися новиною: