Основна сесія НМТ-2023: найкращі вступники

28 червня в персональних кабінетах учасників НМТ з’явилися результати основної сесії НМТ. Усі вступники, які готувалися до цього випробування й під час проведення тестувань дотримувалися встановлених процедур, отримали офіційну інформацію про кількість наданих ними правильних відповідей та кількість балів за шкалою 100-200. Загалом за підсумками основної сесії свої результати отримав 260 381 учасник. 

Звісно, серед учасників основної сесії є й ті, хто особливо радіє, отримавши з трьох предметів НМТ хоча б одну 200-бальну оцінку. Їх цьогоріч 3685. Серед них максимальний результат за один предмет отримали 3227 осіб. У двох предметах НМТ досягли вершини 408 учасників основної сесії. А неймовірно високий результат, набравши 200 балів з усіх трьох предметів, показали 50 вступників. 

Якщо говорити про кількість 200-бальних результатів у розрізі предметів, то після основної сесії маємо таку картину.

Навчальний предмет Кількість учасників основної сесії, які отримали 200 балів
Українська мова 1095
Історія України 273
Математика 1871
Фізика 28
Хімія 26
Біологія 126
Англійська мова 760
Французька мова 1
Німецька мова 11
Іспанська мова 2
Усього 4193

Варто зазначити, що в загальній сукупності 200-бальних результатів є 3924 результати, які належать тим, хто цьогоріч завершив здобуття повної загальної середньої освіти.

Ми щиро вітаємо всіх, хто на сьогодні успішно досяг проміжної станції на шляху до омріяного вишу. Вам дійсно є чим пишатися, адже в надскладних умовах навчання в часи пандемії COVID-19 і повномасштабної російської агресії ви показали те, що називають академічною стійкістю, хоча насправді це можна було б назвати і маленькими проявами героїзму. 

Ми хочемо знати ваші історії успіху, тож пропонуємо тим, хто отримав максимально можливу кількість балів з одного, двох або трьох предметів НМТ, поділитися своїми секретами. Для цього просимо заповнити форму «НМТ-2023: історії успіху», відповівши за бажанням на питання, запропоновані в ній. Пізніше обов’язково розповімо про ваш досвід, щоб інші могли надихатися вашим прикладом і досягати вершин.

 

Подiлитися новиною: