Сьогодні, 18 червня, на інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з англійської, німецької, французької, іспанської мов і фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей із цих предметів.
Під час тестування з фізики учасники виконували завдання з вибором одного варіанта відповіді та наданням короткої форми відповіді, а результати виконання завдань фіксували в бланку А, що обробляється машинно. Щоб перевірити правильність встановленого результату, учасникові варто зайти на свою інформаційну сторінку, завантажити сканкопію бланка відповідей, а також картку результатів, порівняти позначки й цифри в бланку відповідей із даними в картці результатів. Учасник, який побачив, що правильну відповідь, позначену в бланку, неправильно зафіксовано в картці результатів, може подати апеляційну заяву. У такому разі бланк буде перевірено вручну, що дозволить учаснику отримати об’єктивний результат.
Під час тестування з іноземних мов учасники працювали не тільки із бланком А, але й із бланком Б, куди вносили відповідь на завдання № 59. Алгоритм роботи учасників із перевіркою правильності оцінювання відповідей, наданих у бланку А, аналогічний до наведеного для учасників оцінювання з фізики. Щоб переконатися у відповідності оцінювання роботи в бланку Б, учасники мають скористатися схемами оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю з англійської/німецької/французької/іспанської мов. Якщо, на думку учасника/учасниці, його/її робота була необ’єктивно оцінена, можна також подати апеляційну заяву. У такому разі роботу учасника/учасниці перевіряють повторно три незалежні фахівці, а потім розглядає апеляційна комісія в складі десяти осіб. За бажанням учасник/учасниця може взяти участь в обговоренні своєї роботи під час засідання комісії.
Звертаємо особливу увагу на те, що:
- у разі подання апеляційної заяви, роботу учасника/учасниці буде перевірено повторно повністю (усі бланки відповідей). Апеляційну заяву щодо результатів ЗНО можна подати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів (останній день подання таких заяв щодо результатів ЗНО з іноземних мов і фізики – 22 червня);
- апеляційну заяву слід подавати в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти;
- у результаті розгляду апеляційної заяви визначений раніше результат може бути залишений без змін, змінений у бік як збільшення, так і зменшення кількості балів.
Докладніше про процедуру подання апеляції — в розділі «Апеляції».
Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2021», вибравши відповідний предмет.
Розподіл учасників ЗНО 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з англійської, німецької, французької, іспанської мов і фізики, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100–200 балів наведено у розділі «Звіти/дані. Статистичні дані».