Запитання-відповіді

Пропонуємо ознайомитися з відповідями на найбільш поширені запитання щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання, які надходять на телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти.

Так. Згідно з Умовами прийому у 2017 році під час вступу до вищих навчальних закладів будуть дійсні сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016 і 2017 років.
Результати ЗНО з української мови і літератури, англійської, іспанської, німецької французької мов і математики будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 15.06.2017 р., з історії України, біології, російської мови – до 19.06.2017 р., з географії, фізики, хімії – до 23.06.2017 р.
Так, можна. Результати ЗНО не залежать один від одного. Якщо Ви не з'явитесь на одне з тестувань, результати інших будуть дійсними.
Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час додаткової сесії необхідно буде протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію: документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, відповідну заяву, копію паспорта, копію Сертифіката ЗНО. Рішення щодо реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання ухвалює регламентна комісія регіонального центру оцінювання якості освіти.
Ні. Повторне проходження тестування в поточному році не передбачене чинними нормативними документами.
Ні, не можете. Відповідно до процедур ЗНО Ви мате право оскаржити свій індивідуальний результат зовнішнього оцінювання або рішення про його анулювання, однак не зміст завдання чи правильність установленої відповіді. Установлення правильних відповідей не належить до компетенції Апеляційної комісії.