ГоловнаПро насРегіональні центри
РеєстраціяПідготовка до ЗНОПробне ЗНОЗвіти ЗНО
Дублікати сертифікатів ЗНОНормативні документиДержавні закупівлі
Інформаційні сторінкиЗапитання та відповідіВизначення результатів ЗНО
         
Неділя, 20 квітня 2014 року

ГоловнаГрафік ЗНО-2014
Реєстрація
3 січня 5 березня
Основна сесія
3 червня іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
5 червня українська мова і література
6 червня
10 червня російська мова
12 червня математика
14 червня географія
16 червня всесвітня історія
18 червня фізика
20 червня історія України
23 червня хімія
25 червня біологія
27 червня світова література
Додаткова сесія
4 липня 11 липня


Довідкові телефони

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти
(044) 503-37-93


Працює з 9-00 до 18-00,
у п’ятницю – до 16-45.
Перерва з 13-00 до 14-00.
Якщо у Вас виникли питання, що стосуються зовнішнього незалежного оцінювання, відповіді на них можна отримати, зателефонувавши до відповідного регіонального центру 

Про зміну дат проведення зовнішнього незалежного оцінювання
з окремих предметів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

Тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, біології – 25 червня 2014 року.

Дату складання абітурієнтами тесту з біології змінено на більш пізню з метою оптимізації графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання у звязку з призупиненням друку тестових зошитів з 20 березня до 14 квітня.


Увага! 

У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України «Про внесення змін до додатку до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.12.2010 № 1264» («Про розподіл областей для обслуговування регіональними центрами оцінювання якості освіти»). 

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

Увага! 

У розділі «Нормативні документи» розміщено оновлений і значно скорочений Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Українського центру оцінювання якості освіти, затверджений наказом директора УЦОЯО від 15 квітня 2014 р. та погоджений з Міністерством освіти і науки України.

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

До уваги абітурієнтів Автономної Республіки Крим та міста Севастополь!

Повідомляємо, що абітурієнти, зареєстровані для складання тестів на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, зможуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання в інших регіонах України впродовж основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, що відбудеться 3-27 червня 2014 р., додаткової – 4-11 липня 2014 р. та скороченої – 14-17 липня 2014 р. Для таких осіб продовжено термін унесення змін до реєстраційних даних.

У разі виявлення абітурієнтом бажання взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, йому необхідно до 30 квітня перереєструватися за новою адресою. Для цього слід зайти на інформаційну сторінку, розміщену на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, та зазначити місце свого перебування під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Роздрукувати й заповнити заяву і разом з копією Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості.

Якщо через поважні причини абітурієнт не зможе скласти тести впродовж основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, то матиме можливість зробити це під час додаткової сесії. Пункти тестування для проведення додаткової сесії будуть створені в кожному обласному центрі. Перереєстрацію можна буде здійснити з 1 травня до 15 червня.

У разі неможливості проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час основної та додаткової сесій абітурієнт зможе взяти участь у скороченій сесії. Пункти тестування функціонуватимуть на базі вищих навчальних закладів у кожному обласному центрі України. Перереєстрацію буде проведено з 16 до 30 червня.

Інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання про місце та час складання тестів здійснюватиметься у формі запрошень-перепусток, що будуть розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Детальну інформацію про умови реєстрації розміщено на інформаційних сторінках абітурієнтів. 

 


Офіційне повідомлення

15 квітня відділом оперативної поліграфії Українського центру оцінювання якості освіти відновлено друк тестів для зовнішнього оцінювання, що відбудеться у червні-липні 2014 року. Ця робота була зупинена 20 березня 2014 року через брак коштів для придбання витратних матеріалів та запасних частин для друкарського комплексу технологічної лінії з виготовлення тестових зошитів. 

Таким чином, найбільш суттєва загроза для успішного проведення ЗНО у 2014 році усунута.

Це стало можливим завдяки відновленню фінансування Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти Держказначейством України і суттєвої фінансової допомоги Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

За умови ефективної роботи технологічної лінії, інтенсифікації робочого часу працівників УЦОЯО усі тести для проведення зовнішнього оцінювання будуть надруковані та доставлені до пунктів тестування у терміни, що передбачені нормативними документами. Усі інші складові процедури підготовки до проведення зовнішнього оцінювання здійснюються за графіком.

                                                                                                                  Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

 Хроніка подій

2 квітня 2014 р.

Про особливості організації зовнішнього незалежного оцінювання
в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь

Інформаційним агентством «Кримінформ» поширено коментар директора Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти Олени Асмолової щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. Зокрема, автор декларує готовність до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, але намагається відповідальність за призупинення цього процесу перекласти на Український центр оцінювання якості освіти.

Заява новопризначеного директора викликає здивування, тому що напередодні пані О. Асмолова надіслала офіційне повідомлення до Українського центру оцінювання якості освіти (лист від 26.03.2014 р. № 01-39-01/81), у якому, крім іншого, зазначено: "Події, що відбулися в Автономній Республіці Крим, негативно вплинули на діяльність нашого центру. СРЦОЯО став заручником обставин, які не дозволяють організовувати та провести зовнішнє незалежне оцінювання в АРК, м. Севастополі та Херсонській області належним чином".

Зважаючи на умови, що склалися в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, ми змушені підтвердити власну позицію щодо неможливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання на відповідній території. Це пов’язано з рядом чинників, серед яких: відсутність пропозицій від місцевих органів управління освітою щодо формування мережі пунктів тестування, незабезпечення режиму збереження конфіденційної інформації, складнощі з доставкою тестових матеріалів до пунктів тестування, проблеми з фінансуванням зовнішнього незалежного оцінювання на вказаній території з Державного бюджету України тощо.

Водночас повідомляємо, що абітурієнти із числа жителів Автономної Республіки Крим, міста Севастополь зможуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання в інших регіонах України впродовж основної, додаткової та спеціальної сесій тестування. Для таких абітурієнтів продовжено термін унесення змін до реєстраційних даних. Детальну інформацію про це розміщено на інформаційних сторінках абітурієнтів (веб-сайт Українського центру оцінювання якості освіти).

У Херсонській області зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у встановлені терміни.


28 березня 2014 р.

Увага!

На інформаційних сторінках абітурієнтів, які зареєструвалися для складання тестів на території Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, розміщено інформацію про особливості проходження ними зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.


28 березня 2014 р.

До уваги учасників пробного тестування!

29 березня 2014 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Звертаємо увагу, що учасник зможе взяти участь в одному із запропонованих в цей день тестувань.

Нагадуємо, що запрошення для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні слід роздрукувати з особистого кабінету, створеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.


21 березня 2014 р.

До уваги учасників пробного тестування!

22 березня 2014 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської (за вибором).

Звертаємо увагу, що учасник міг взяти участь в одному із запропонованих в цей день тестувань.

Нагадуємо, що запрошення для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні слід роздрукувати з особистого кабінету, створеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.


19 березня 2014 р.

Увага!

19 березня завершується термін, протягом якого абітурієнти можуть усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, та надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

Переконливо рекомендуємо абітурієнтам, які надіслали реєстраційні документи для проходження зовнішнього незалежного оцінювання та не отримали відповіді про наслідки реєстрації, перевірити стан обробки документів на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Абітурієнти, яким необхідно внести зміни до реєстраційних даних, можуть надіслати документи до регіонального центру оцінювання якості освіти до 19 березня включно. Дата подання документів визначається за поштовим штемпелем.


6 березня 2014 р.

«Обніміться, брати мої»

За ініціативи Національної академії педагогічних наук України, департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбудеться Всеукраїнський турнір юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої», присвячений 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Мета проведення турніру – формування національної свідомості й патріотизму в учнівської та студентської молоді, популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка, сприяння учнівській молоді в оволодінні навиками роботи із тестовими формами контролю знань, підготовка їх до зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація охочих взяти участь у зазначеному заході відбуватиметься з 9 до 28 березня 2014 року.

З більш детальною інформацією щодо проведення Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої» Ви можете ознайомитися на веб-сайті http://www.test-on-line.com/intelect/2014/


5 березня 2014 р.

Завершується реєстрація
для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року

Станом на 5 березня 2014 року зареєстровано 250 430 абітурієнтів. Найбільш активними є майбутні вступники Донецької (20 642), Дніпропетровської (18 151), Львівської (15 141), Одеської (13 639) областей.  

Нагадуємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершується 5 березня 2014 року.


25 лютого 2014 р.

Триває реєстрація
для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року

Станом на 25 лютого 2014 року зареєстровано 191 954 абітурієнти. Найбільш активними є майбутні вступники Донецької (16 589),  Дніпропетровської (14 627), Львівської (11 982) областей.  

Нагадуємо, що реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні завершується 5 березня 2014 року.

Абітурієнти, яким відмовлено в реєстрації, можуть усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

Для абітурієнтів, які зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, відкрито інформаційні сторінки, розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.


6 лютого 2014 р.

 

11 лютого 2014 року о 12.00 в інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ відбулася прес-конференція на тему «Реєстрація на ЗНО-2014 – зволікати не варто» за участю директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої.

Під час прес-конференції висвітлювалися питання, що стосуються перебігу реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, строків проведення тестувань та інших особливостей зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.

Пост-реліз за результатами прес-конференції розміщено тут.


21 січня 2014 р.

Триває реєстрація
для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року

Станом на 21 січня 2014 року зареєстровано 2 528 абітурієнтів. Найбільш активними є майбутні вступники Донецької (372),  Дніпропетровської (242), Житомирської (174) областей.  

У реєстрації відмовлено 52 особам. Вони можуть усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти новий комплект реєстраційних документів.

Для абітурієнтів, які зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, відкрито інформаційні сторінки, розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

 З огляду на низьку активність подання документів особами, які виявили бажання у поточному році взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, нагадуємо, що реєстрація завершується 5 березня 2014 року.


30 грудня 2013 р.


 30 грудня 2013 року
 о 12.30 в інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ відбулася прес-конференція на тему «ЗНОву про ЗНО: що потрібно знати охочим взяти участь у тестуванні 2014 року» за участю директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої.

  Бекграундер за результатами прес-конференції розміщено тут.


30 грудня 2013 р.

До уваги майбутніх абітурієнтів!

3 січня 2014 року розпочинається реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти матимуть можливість подати реєстраційні документи до 5 березня.

З детальною інформацією про порядок подання документів, необхідних для здійснення реєстрації, можна ознайомитися у розділі «Реєстрація».


24 грудня 2013 р.


    У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 8 листопада 2013 року № 1573 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2014 році».


24 грудня 2013 р.

 

У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 3 грудня 2013 року № 1689 «Про затвердження програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання».


24 грудня 2013 р.

 

У розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено програми зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних предметів, затверджені Міністерством освіти і науки України.


27 листопада 2013 р.


   Нагадуємо, що 30 листопада 2013 року завершується реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року. 
   Станом на 22 листопада 2013 року майбутні абітурієнти виявили бажання скласти 84 073 тести: з української мови і літератури – 27 477, математики – 18 209, історії України – 10 887, англійської мови – 8 497, біології – 8 210, інших предметів – 10 793.
 Найбільшу кількість тестувань вибрали особи, які проживають у Львівській (7 519), Дніпропетровській (7 222), Харківській (6 922) областях.
   Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання. 


19 листопада 2013 р.

 

   Триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яка завершиться 30 листопада 2013 року.
   Станом на 15 листопада 2013 року майбутні абітурієнти виявили бажання скласти 36 480 тестів: з української мови і літератури – 11 686, математики – 7 843, історії України – 4 784, англійської мови – 3 780, біології – 3 660, інших предметів – 4 727.
 Найбільшу кількість тестувань вибрали особи, які проживають у Львівській (3 862), Харківській (3 739), Дніпропетровській (3 738) областях. 
   На сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти розміщено реєстраційні програми та детальну інформацію щодо умов проходження пробного тестування. У разі виникнення питань слід звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти, який організовує тестування на території, де проживає абітурієнт.
  Варто наголосити, що пробне тестування не є обов’язковим. Його проведення здійснюється для ознайомлення майбутніх вступників з процедурами зовнішнього незалежного оцінювання, що є надзвичайно важливим фактором підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.  
    Крім того, учасники пробного тестування мають змогу ознайомитися з характеристиками тестових завдань, що є не менш важливим фактором підготовки до складання тестів, оскільки кількість, форма та складність тестових завдань пробного тестування відповідають характеристикам тестів зовнішнього незалежного оцінювання поточного року.
   На численні прохання учасникам пробного тестування надано можливість визначити місце своїх результатів серед результатів тестування інших абітурієнтів, які брали участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Звертаємо Вашу увагу, що оцінка за шкалою 100-200 балів є рейтинговою, тому достовірність результату пробного тестування залежить від об’єктивного внесення правильних відповідей до спеціальної форми, яка буде розміщена на сторінці «Особистий кабінет учасника ПЗНО».
  Окремо звертаємо увагу засобів масової інформації, що сприяння у широкому висвітленні перед громадськістю етапів проведення зовнішнього незалежного оцінювання і, зокрема, пробного тестування, допоможе абітурієнтам вчасно зорієнтуватися з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та успішно скласти тести для вступу до вищих навчальних закладів.

12 листопада 2013 р.

 

У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 8 листопада 2013 року № 1579 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році».


15 жовтня 2013 р.

Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26 вересня 2013 року № 85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році» пробне тестування відбудеться 22 березня та 29 березня 2014 року. Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання забезпечуватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 1 листопада й триватиме до 30 листопада 2013 року.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації буде розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.


2 жовтня 2013 р.

 

У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 3 вересня 2013 року № 1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році».


Використання матеріалів, поданих на сайті www.testportal.gov.ua, передбачає посилання на УЦОЯО.
© Український центр оцінювання якості освіти 2007-2014