ГоловнаПро насДержавні закупівліДоступ до публічної інформації
Особливості ЗНО-2016Дублікати сертифікатів ЗНОГромадське спостереження
Регіональні центриПідготовка до ЗНО-2016Програми ЗНО-2017Звіти ЗНОНормативні документи
Для жителів Донбасу, Криму, учасників АТОПро ЗНО в медіаСтатистика та аналітикаPISA-2018
         
Неділя, 1 травня 2016 року

Головна


Реєстрація для участі в ЗНО-2016 тривала з 
1 лютого до 4 березня


Графік проведення ЗНО-2016

 Основна сесія

5 травня

українська мова 
і література

11 травня

математика

13 травня

історія України

3 червня

російська мова

6 червня

іспанська мова

7 червня

англійська мова

8 червня

німецька мова

9 червня

французька мова

10 червня

біологія

13 червня

фізика

15 червня

географія

17 червня

хімія

 

  Додаткова сесія

14 червня

українська мова 
і література

16 червня

математика

21 червня

історія України

22 червня

російська мова

23 червня

англійська мова

23 червня

іспанська мова

24 червня

німецька мова

24 червня

французька мова

29 червня

біологія

30 червня

фізика

1 липня

географія

4 липня

хімія


Довідкові телефони

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 486-09-62 

працює
з 09-00 до 18-00 

у п᾿ятницю

з 09-00 до 16-45 5 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання!

5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. 

На інформаційних сторінках учасників уже розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.


Жителі Донбасу, Криму, а також учасники АТО

можуть зареєструватися для участі в ЗНО до 20 травня

 З 19 березня до 20 травня 2016 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період.

Такі особи разом з реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання під час додаткової сесії та відповідний підтверджувальний документ.

Для учасника антитерористичної операції підтверджувальним документом є копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Для особи, яка проживає на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, – копія сторінки паспорта громадянина України, де вказано відомості про реєстрацію місця проживання. Якщо особа не має паспорта, підтверджувальним документом є копія відповідної сторінки паспорта громадянина України одного з батьків.

Рекомендації щодо процедури реєстрації розміщено в розділі «Для жителів Донбасу, Криму, учасників АТО»

Про сім кроків для отримання українського атестата та вступу до ВНЗ України в 2016 році читайте в Дорожній карті для випускників із зони АТО та АР Крим на сайті Міністерства освіти і науки України. Дорожню карту підготовлено ГО «Фонд «Відкрита політика» спільно з Міністерством освіти і науки України та Українським центром оцінювання якості освіти.


Хроніка подій

27 квітня 2016 р.

Оприлюднено результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов

Учасники апробаційного тестування можуть ознайомитися з результатами, а також надати згоду щодо зарахування отриманих балів як оцінки за державну підсумкову атестацію в персональних кабінетах на сайті Українського центру.

Випускникам, які бажають зарахувати результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов як оцінку за державну підсумкову атестацію, радимо дотримуватися інструкції з користування опцією «Апробаційне тестування». Скористатися відповідною функцією потрібно не пізніше ніж до 29 квітня 2016 року.


20 квітня 2016 р.

Встановлено поріг «склав/не склав» для пробного ЗНО з 11 предметів

9 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії, у якому взяли участь 73 636 осіб. Значення порога «склав/не склав» для пробного тестування з математики становить 13 балів, історії України - 28 балів, англійської - 14 балів, німецької - 13 балів, іспанської - 16 балів, французької - 14 балів, російської мов - 33 бали, біології - 22 бали, географії - 26 балів, фізики - 14 балів, хімії - 22 бали.


19 квітня 2016 р.

Апробовано нові тестові завдання з іноземних мов. Результати учасників будуть відомі 27 квітня.

16 квітня відбулося апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти з англійської, іспанської, німецької та французької мов у Київській, Львівській, Одеській областях, а також у місті Києві. Апробаційне тестування  проводилося з метою відбору якісних завдань для майбутніх тестів.

Окрім завдань, що передбачають перевірку таких комунікативних умінь як читання та письмо, апробувалися також завдання нового формату, спрямовані на перевірку ще одного виду мовленнєвої діяльності – розуміння мови на слух (аудіювання).


15 квітня 2016 р.

 Запрошення-перепустки вже на інформаційних сторінках

15 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України. 


14 квітня 2016 р.

Відбулася прес-конференція

«ЗНО-2016: підсумки реєстрації та подальші етапи проведення»

 14 квітня відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти. Вадим Карандій поінформував про кількість осіб, зареєстрованих для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, а також розповів, як отримати запрошення-перепустку з адресами пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.  


11 квітня 2016 р.

Відбулося пробне ЗНО з 11 предметів

9 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії, в якому взяли участь 73 636 осіб.


11 квітня 2016 р.

Встановлено поріг «склав/не склав» для пробного ЗНО з української мови і літератури 

2 квітня 2016 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Значення порога «склав/не склав» для пробного тестування з української мови і літератури становить 25 балів.


8 квітня 2016 р.

Прес-конференція «ЗНО – 2016: підсумки реєстрації та подальші етапи проведення»

У четвер 14 квітня об 11:00 відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо підсумків реєстрації для участі в ЗНО – 2016 та про підготовку наступних етапів проведення незалежного оцінювання.


8 квітня 2016 р.

9 квітня відбудеться пробне ЗНО з 11 предметів

9 квітня пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, фізики, хімії. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення тестування.


4 квітня 2016 р.

У пробному ЗНО з української мови і літератури взяли участь 94 350 осіб

2 квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь у якому взяли 94 350 осіб, що становить 96,9 % від загальної кількості зареєстрованих. Найвища явка учасників пробного ЗНО зафіксована у Львівській області – 98,2 %, Волинській – 98,1 %, Тернопільській – 98,1 %, Житомирській – 97,9%, Хмельницькій – 97,9 %.


1 квітня 2016 р.

2 квітня відбудеться пробне ЗНО з української мови і літератури

 2 квітня пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Тестування розпочнеться об 11 годині та триватиме 180 хв. Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення тестування. Його результати не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учасників і для конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.


29 березня 2016 р.

Для участі в ЗНО 2016 зареєстровано 267 172 особи

   4 березня завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2016 році. 18 березня – останній день, коли можна було внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації. За результатами обробки реєстраційних документів станом на 9:00 29 березня зареєстровано 267 172 особи. З них 75 % – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, 18 % – випускники минулих років, 7 % – учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів.
23 березня 2016 р.

Щодо проведення апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов

Програмами зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов на 2017 р. передбачено перевірку такого виду мовленнєвої діяльності, як розуміння мови на слух (аудіювання). Досі Український центр оцінювання якості освіти під час проведення стандартизованого тестування з іноземних мов здійснює перевірку комунікативних умінь лише з двох видів мовленнєвої діяльності – читання та письма.

Головна мета аудіювання – перевірити сформованість в абітурієнтів умінь і навичок, необхідних для сприйняття інформації опосередковано (в аудіозаписі): розуміти основний зміст текстів, вибирати необхідну інформацію з прослуханого, повністю розуміти текст на слух.


19 березня 2016 р.

18 березня -  останній день внесення змін до реєстраційних даних

Нагадуємо, що 18 березня останній день, коли можна було внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови у реєстрації.

З 19 березня по 20 травня 2016 року внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови у реєстрації можуть лише учасники антитерористичної операції та особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період.

Реєстрація для участі в ЗНО 2016 року тривала з 1 лютого до 4 березня.


4 березня 2016 р.

Сьогодні останній день реєстрації на ЗНО 2016

Сьогодні, 4 березня, завершується реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2016 році. Це останній день, коли охочі пройти тестування мають можливість створити, роздрукувати та заповнити реєстраційну картку, сформувати та надіслати пакет необхідних документів. Створити реєстраційну картку можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за допомогою опції «Розпочати реєстрацію».

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року мають подати реєстраційні документи до навчального закладу, у якому здобувають освіту. Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічного, вищого навчального закладу – мають надіслати за адресою регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначеною в контрольно-інформаційному листі.

Дата подання реєстраційних документів визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Детальніше про процедуру реєстрації – у розділі «ЗНО-2016: як зареєструватися».


4 березня 2016 р.

Прийом документів триває: зареєстровано більше 200 тисяч осіб

4 березня - останній день реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2016 році. Станом на 9:00 4 березня зареєстровано 222 996 осіб. З них 82 % – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, 13 % – випускники минулих років, 5 % – учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Найбільше учасників зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано в Дніпропетровській області – 18 935 осіб, Львівській області – 16 286, Харківській області – 15 399, м. Києві – 14 893, Одеській області – 14 005.

Наголошуємо, що обробка реєстраційних документів у регіональних центрах оцінювання якості освіти ще триває, тому наведені відомості не є остаточними.


1 березня 2016 р.

Затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання на 2017 рік

Міністерство освіти і науки України затвердило програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької та російської мов. Відповідний наказ з усіма додатками розміщено в розділі «Програми ЗНО-2017». 

 


25 лютого 2016 р.

Для участі в ЗНО-2016 зареєстровано понад 100 тисяч осіб!

Триває реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Станом на 25 лютого 2016 року зареєстровано 111 407 осіб. Загалом програмою для створення реєстраційної картки скористалося понад 300 тисяч осіб.

 


22 лютого 2016 р.

Перевірка стану опрацювання документів

На веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти доступні нові опції. Щоб дізнатися, на якому етапі опрацювання знаходяться Ваші реєстраційні документи, перейдіть за посиланням «Перевірити стан обробки реєстраційних документів». Якщо виникла потреба внести зміни до персональних даних, переліку навчальних предметів тощо, скористайтесь опцією «Внести зміни».


18 лютого 2016 р.

Реєстрація 2016

У розділі «ЗНО 2016: як зареєструватися» розміщено рекомендації щодо процедури реєстрації. Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року почалася 1 лютого та триватиме до 4 березня.
    У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».


17 лютого 2016 р.

    Відбувся вебінар "ЗНО-2016"

16 лютого на запрошення освітнього порталу «Педагогічна преса» відбувся вебінар за участю заступників директора Українського центру оцінювання якості освіти Наталії Юр та Ольги Стрелюк, які відповіли на актуальні запитання, що стосуються процедур реєстрації та проведення зовнішнього оцінювання у 2016 році.

Користувачів порталу найбільше цікавили процедури проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього оцінювання; особливості реєстрації за відсутності паспорта громадянина України; терміни опрацювання реєстраційних документів.


10 лютого 2016 р.

Результати ЗНО як показник ефективності державної регіональної політики 

 


10 лютого 2016 р.

Український центр оцінювання якості освіти згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України визначено відповідальним виконавцем за проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA в Україні. Детальніше про міжнародне дослідження у розділі «PISA 2018».


28 січня 2016 р.

 1 лютого стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні – 2016

 


20 січня 2016 р.

Увага!

У розділі «Нормативні документи» розміщено наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання».


20 січня 2016 р.

У 2015 році була запроваджена нова методологія визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що передбачає встановлення порога «склав/не склав» для кожного предмета тесту ЗНО. У зв’язку з цим виникла потреба в удосконаленні методики шкалювання тестових балів при переведенні їх у рейтингові. Український центр оцінювання якості освіти інформує про принципи, на основі яких буде здійснюватися шкалювання результатів зовнішнього незалежного оцінювання у наступні роки.

Зауваження та пропозиції щодо пропонованих принципів просимо надсилати до 19 лютого 2016 року на електронну адресу: org@testportal.gov.ua з приміткою «шкалювання».


15 січня 2016 р.

ЗНО – 2016. На що варто звернути увагу!


28 грудня 2015 р.

Відбулась прес-конференція «ЗНО: підсумки та перспективи»

 


18 грудня 2015 р.

17 грудня 2015 р. Українським центром оцінювання якості освіти спільно з Програмою сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (Альянс USETІ) проведено нараду-семінар «Установлення порога «склав/не склав»: аналіз і уроки ЗНО-2015, перспективи та плани ЗНО-2016»


22 жовтня 2015 р.

 

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році


19 жовтня 2015 р.

 

Щодо програм зовнішнього незалежного оцінювання


24 вересня 2015 р.

Увага!

У розділі «Звіти ЗНО» розміщено матеріали щодо психометричних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року. 
Завантажити

 

26 серпня 2015 р.

 

Прес-конференція на тему «Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні: ситуація та перспективи» 27 серпня 


20 липня 2015 р.

 

У розділі «Статистика та аналітика» можна ознайомитись із рейтингом загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року.


20 липня 2015 р.

 

Із технічних причин Український та регіональні центри оцінювання якості освіти тимчасово не мають можливості вносити зміни до персональних даних учасників зовнішнього незалежного оцінювання, виготовляти дублікати сертифікатів. 


Використання матеріалів, поданих на сайті www.testportal.gov.ua, передбачає посилання на УЦОЯО.
© Український центр оцінювання якості освіти 2007-2016