На інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, географії та хімії. 24 червня учасники зможуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.
У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.
Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета, враховуючи день оголошення. Детальніше із процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».
Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2019», обравши відповідний предмет.
Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до методики переведення тестових балів у бали за шкалою 100-200 результат обраховується для кожного учасника тестування, який подолав поріг «склав/не склав», при цьому враховуються його/її рейтингове місце, а також відсоток набраних балів. Відповідно шкали переведення залежать від результатів оцінювання учасників поточного року.
Розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, які подолали поріг «склав/не склав» з історії України, географії та хімії, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100 – 200 балів наведено у розділі «Звіти/дані. Статистичні дані».
У розділі «Керівникам закладів освіти» Відомості результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти (далі – Відомості), проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання, будуть розмішені 24 червня.
Звертаємо увагу керівників закладів освіти, що перед друком Відомостей, необхідно пересвідчитися в дійсності електронного цифрового підпису Українського центру оцінювання якості освіти, що підтверджує цілісність інформації у файлі. Інструкція щодо перевірки електронного цифрового підпису розміщена в розділі «Керівникам закладів освіти»