Відмова в реєстрації (перереєстрації) для участі в ЗНО

У разі отримання від регіонального центру відмови в реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні особа може оскаржити рішення регіонального центру. Для цього необхідно подати до Українського центру протягом чотирнадцяти календарних днів з дня завершення реєстрації апеляційну заяву щодо відмови в реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Заява щодо відмови в реєстрації має бути засвідчена особистим підписом заявника та подаватися разом з повідомленням регіонального центру про відмову в реєстрації, а також комплектом реєстраційних документів, за результатами розгляду яких особі було відмовлено в реєстрації.

Заяви щодо відмови в реєстрації розглядає апеляційна комісія протягом десяти робочих днів з урахуванням дня їх надходження.

За результатами розгляду апеляційної заяви щодо відмови в реєстрації приймається рішення про задоволення заяви та надання можливості особі зареєструватися для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання або про відмову в задоволенні заяви у зв’язку з підтвердженням об’єктивності рішення регламентної комісії про відмову в реєстрації.