Путівник учасника ЗНО

Путівник учасника ЗНО – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час або після тестування.  У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для поціновувачів різноманітних гаджетів є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі.

Завантажити путівник у форматі PDF.

Рекомендуємо також ознайомитися з матеріалами розділу «Підготовка. ЗНО-2022», тут подано докладний опис усіх предметів ЗНО:

  • за якою програмою потрібно готуватися;
  • зі скількох тестових завдань складається сертифікаційна робота;
  • скільки часу відведено на тест;
  • як оцінюють різні типи завдань.

Для тренування доречно використовувати тести минулих років, розміщені в розділі «Підготовка. Тести минулих років», де їх згруповано за предметами й роками. Виконання завдань сертифікаційних робіт попередніх років не тільки дає змогу діагностувати рівень набутих компетентностей, а й повправлятися у виконанні різних типів тестових завдань, допоможе виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Для засвоєння і закріплення окремих тем стануть у пригоді короткі тематичні онлайн-тести, розміщені на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Не варто залишати поза увагою і відеоматеріали, розміщені на YouTube-каналі Українського центру. З них ви дізнаєтеся, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації кожній категорії учасників, як відбувається ЗНО, отримаєте поради експертів щодо особливостей виконання завдань сертифікаційних робіт.

ЗНО-2022: ви запитуєте — ми відповідаємо

Як зареєструватися для участі в ЗНО-2022

Підготовка до ЗНО-2022: українська мова і література

Підготовка до ЗНО-2022: історія України

Підготовка до ЗНО-2022: англійська мова

Підготовка до ЗНО-2022: німецька мова

Підготовка до ЗНО-2022: французька мова

Підготовка до ЗНО-2022: іспанська мова

Підготовка до ЗНО-2022: математика

Підготовка до ЗНО-2022: біологія

Підготовка до ЗНО-2022: географія

Підготовка до ЗНО-2022: фізика

Підготовка до ЗНО-2022: хімія