ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Чи прийматимуть для вступу до ЗВО 2020 року сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти минулих років?
Згідно з проектом Умов прийому 2020 року під час вступу до навчальних закладів вищої освіти будуть дійсними сертифікати ЗНО 2017 (окрім результатів ЗНО з англійської, французької, німецької, іспанської мов) 2018 і 2019 років.
ЗНО з яких предметів є обов’язковим для проходження 2020 року?
Для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язковим є проходження ДПА у формі ЗНО із трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття), один навчальний предмет на вибір випускника. Результати ЗНО з цих предметів буде зараховано як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Для випускників минулих років не визначено обов’язкових предметів для проходження ЗНО.
Чи буде ДПА/ЗНО з математики обов’язковим 2020 року?
Ні. Проходження ДПА у формі ЗНО з математики стане обов’язковим 2021 року.
Зі скількох предметів учні закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти обов’язково мають пройти ДПА 2020 року?
Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які 2020 року здобудуть повну загальну середню освіту, мають пройти ДПА у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття), один навчальний предмет на вибір випускника.
Коли розпочнеться реєстрація для участі у ЗНО 2020 року?

Реєстрація для участі у ЗНО 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня (включно). Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року (включно).

Як можна отримати дублікат сертифіката ЗНО 2017, 2018, 2019 років?
Протягом 2019 року регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюють відновлення та заміну сертифікатів ЗНО, що були видані у 2017–2019 роках. У разі втрати сертифіката, що був виданий до 2016 року, Український центр оцінювання якості освіти виготовляє витяг з відомостей результатів ЗНО. Порядок отримання документів описано в розділі «Дублікат сертифіката»