Незалежне тестування – 2024

Перший етап сертифікації незалежне тестування фахових знань та вмінь педагогічних працівників —  організовують Український та регіональні центри оцінювання якості освіти.

Відповідно до Графіка проведення сертифікації педагогічних працівників у 2024 році відбудеться незалежне тестування вчителів: 

  • початкових класів, математики та української мови і літератури 9 березня;
  • історії та громадянських дисциплін 14 вересня.

До 28 лютого для вчителів початкових класів, математики та української мови і літератури, які успішно зареєструються для участі в сертифікації, з’явиться можливість завантажити зі своїх кабінетів учасника сертифікації листи-виклики, де буде зазначено інформацію про місце (пункт тестування), дату і час проведення незалежного тестування. Зареєстровані вчителі історії та громадянських дисциплін матимуть змогу дізнатися таку інформацію не пізніше ніж 30 серпня.

На що потрібно зважати, готуючись до цього етапу, та якими будуть тести у 2024 році – визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти. Ця інформація буде корисною для вчителів початкових класів, а також учителів української мови і літератури та вчителів математики, які викладають на першому рівні базової освіти.

НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ  ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКИХ ДИСЦИПЛІН

Для тренування рекомендуємо використовувати тести минулих років, які згруповано за категоріями й роками в розділі «Підготовка»

Результати незалежного тестування буде розміщено в кабінетах учасника сертифікації для вчителів:

  • початкових класів, математики та української мови і літератури не пізніше 20 березня 2024 року;
  • історії та громадянських дисциплін не пізніше 25 вересня 2024 року.

Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування наберуть менше ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів, не зможуть взяти участі в наступному етапі сертифікації.

Інформацію про допущення чи недопущення учасника сертифікації до участі в її наступному етапі буде розміщено в Кабінеті учасника сертифікації одночасно з результатами незалежного тестування.