Правила проходження тестування

У цьому розділі подано основні правила проходження тестування фахових знань і вмінь педагогічних працівників.


Напередодні тестування

Радимо ознайомитися з адресою пункту тестування та маршрутами доїзду до нього.

Інформацію про місце, дату та час проведення незалежного тестування зазначено в листі-виклику, який розміщено в кабінеті учасника сертифікації.


У день тестування

Учаснику/ці сертифікації варто заздалегідь підготувати і взяти із собою:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • лист-виклик;
  • дві-три ручки з чорнилом чорного кольору;
  • маленьку прозору пляшку з питною водою (за бажанням);
  • завчасно прибути до пункту тестування.

Із 10:15 до 10:50 здійснюватиметься допуск учасників/учасниць сертифікації до пункту тестування.

 Увага! Учасники/ці сертифікації, які прибули після 10:50, до пункту тестування не допускаються.


У пункті тестування

На вході до пункту тестування потрібно показати:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • лист-виклик.

Увага! Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск учасника/ці сертифікації до пункту тестування.

Учасник/ця сертифікації, документи якого/якої містять розбіжності в персональних даних, повинен/повинна також надати копію відповідного документа (свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) та/або свідоцтва про шлюб, та/або розірвання шлюбу).

Номер аудиторії для учасників/учасниць сертифікації зазначається в алфавітному списку учасників сертифікації, що розміщується в пункті тестування. Номер робочого місця зазначається в аудиторному списку учасників сертифікації, що вивішується на(біля) вхідних дверях(ей) до аудиторії.

До початку виконання тесту старший інструктор видасть Картку учасника сертифікації, в якій відповідальний за пункт проведення зовнішнього оцінювання обов’язково має поставити відмітку про участь у незалежному тестуванні фахових знань і вмінь.

Протягом часу, відведеного на виконання тесту, заборонено  мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою незалежного тестування.

Увага! По завершенню роботи над тестом учасник/ця сертифікації повинен/повинна здати старшому інструктору бланк відповідей та зошит із завданнями тесту.


Після проходження тестування

Результати незалежного тестування оприлюднюються в кабінетах учасників сертифікації.

У разі виникнення сумнів щодо правильності встановлення результату незалежного тестування, учасник/ця сертифікації може упродовж трьох календарних днів після оголошення результатів незалежного тестування (із урахуванням дня офіційного оголошення) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти. Розгляд такої заяви здійснюється протягом десяти календарних днів із дня її отримання.