КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ/ЄФВВ

Відповідно до календарного плану організації та проведення у 2023 році вступних випробувань до магістратури, затвердженого Міністерством освіти і науки України,

вступні випробування проходили у дві сесії:

  • основна: 23 червня –21 липня;
  • додаткова: 3–16 серпня.

Згідно з наказом реєстрація осіб, які бажали взяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, тривала з 8 до 31 травня включно. Її здійснювали приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримали екзаменаційний листок, у якому були зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

У додатковий період (12–14 липня) мали змогу зареєструватися  особи, які не змогли зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації.

До 18 червня зареєстровані учасники отримали на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де було зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники додаткової сесії – до 31 липня.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів було розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 25 липня 2023 року, додаткової сесії – до 18 серпня 2023 року.

Завантажити графік вступних випробувань до магістратури у форматі PDF.