ІНОЗЕМНІ МОВИ

Для проходження НМТ учасники за бажанням також можуть вибрати третім предметом іноземну мову (англійську, іспанську, німецьку або французьку).

Зміст завдань тестів з іноземної мови відповідатиме програмі ЗНО з іноземних мов й міститиме частини «Читання» та «Використання мови»

Тести з іноземних мов (англійської, німецької, французької або іспанської)  міститимуть по 32 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох наданих варіантів (5 завдань), на встановлення відповідності (11 завдань), заповнення пропусків (16 завдань).

Завдання з іноземних мов оцінюватимуть відповідно до схем нарахування балів, застосовуваних у ЗНО. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді, по 1 тестовому балу – за кожну правильно встановлену відповідність  та по 1 тестовому балу – за кожен правильно вказаний варіант на заповнення пропусків у тексті. Отже, за виконання завдань з іноземної мови можна буде отримати від 0 до 32 балів

Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання тесту з іноземної мови) учасники тестування знатимуть після завершення роботи над НМТ. За Таблицею переведення тестових балів результат кожного блоку буде переведено в рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів. Для отримання результату з іноземної мови за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно набрати щонайменше 4 тестових бали.

Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ з англійської мови, демонстраційний варіант НМТ з німецької мови та демонстраційний варіант НМТ з французької мови та демонстраційний варіант НМТ з іспанської мови.