Де взяти результати НМТ

Для подання документів до закладів вищої освіти учасникам НМТ потрібні результати за шкалою 100ー200 балів. Ці результати розміщено на  інформаційних сторінках у вкладці «Результати», крім того, учасники можуть самостійно сформувати інформаційну картку.

Через 7 – 8 днів після проведення відповідних сесій НМТ УЦОЯО передає дані до ЄДЕБО. Таким чином результати випробувань стають доступними в кабінеті вступника. Окрім цього, на сайті ЄДЕБО є можливість перевірити достовірність сертифіката національного мультипредметного тесту. Відповідний сервіс доступний за цим посиланням. Для пошуку треба зазначити номер та рік сертифіката, а також прізвище та ім’я його власника.

Якщо учасникові потрібно подати оригінал документа до закордонного закладу освіти, він може замовити витяг з відомостей результатів НМТ.

Для отримання витягу учасник НМТ має подати до Українського центру оцінювання якості освіти (вул.Володимира Винниченка, 5,  м. Київ, 04053 або на e-mail:  org@testportal.gov.ua):

  • заяву;
  • копію документа, на підставі якого учасника зареєстровано для участі у ЗНО/НМТ (якщо неможливо зробити копію реєстраційного документа через, те, що його немає, подають копію іншого документа, що посвідчує особу).

На копіях документів, які подають для виготовлення витягу, мають бути напис про засвідчення документа, який складається зі слів «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистий підпис учасника, його ініціали (у разі оформлення заяви щодо виготовлення витягу законним представником учасника ЗНО/НМТ — особистий підпис законного представника, його ініціали, прізвище), дата засвідчення копії.

Заяви щодо витягу буде розглянуто у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Виготовлення та видавання витягів здійснює Український центр оцінювання якості освіти на безоплатній основі.