Реєстрація

З 1 лютого до 19 квітня усі вступники 2022 року для участі в ЗНО заповнювали реєстраційні форми. Для реєстрації учасники мали заповнити реєстраційну форму на сайті УЦОЯО та, за можливості, надіслати комплект реєстраційних документів на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Особи, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками НМТ. Для участі в тестуванні вони з 20 травня до 7 червня обов’язково мають підтвердити своє бажання проходити НМТ на своїх інформаційних сторінках. А ще повідомити організаторів про те, у якому регіоні вони перебуватимуть у липні.

Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, не зможуть скласти тестування.

З 21 червня до 7 липня потрібно обов’язково обрати назву населеного пункту, де учасникові/учасниці було б зручно проходити НМТ.

Інформаційна сторінка ー спеціальний сервіс на сайті УЦОЯО, вхід у який  здійснюється за номером і PIN-кодом.  Ті учасники, які встигли отримати Сертифікат учасника ЗНО, мають доступ до своєї сторінки уже зараз. Якщо ви досі не маєте логіну і пароля для доступу до Інформаційної сторінки, скористайтеся сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022». 

Зазначимо, що особи, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку)  упродовж 1 лютогоー19 квітня, зможуть це зробити упродовж 10ー20 червня, коли відбуватиметься додатковий період формування реєстраційних карток. Такі особи зможуть взяти участь в додатковій сесії НМТ. 

Стежте за оновленнями на нашому сайті ー і не пропустите важливих новин.