ГоловнаПро насДержавні закупівлі
Підготовка до ЗНО-2017Пробне ЗНО-2017Доступ до публічної інформації
Регіональні центриДублікати сертифікатів ЗНО
Звіти ЗНОНормативні документиГромадське спостереження
Про ЗНО в медіаСтатистика та аналітикаPISA-2018
         
Вівторок, 24 січня 2017 року

Головна


Реєстрація з 6 лютого
по 17 березня


Графік проведення
основної сесії ЗНО-2017

українська мова і література

23 травня

іспанська мова

25 травня

німецька мова

25 травня

французька мова

25 травня

англійська мова

29 травня

математика

31 травня

історія України

02 червня

російська мова

06 червня

біологія

08 червня

географія

12 червня

фізика

14 червня

хімія

16 червня


Довідкові телефони

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти

(044) 486-09-62 

працює
з 09-00 до 18-00 

у п᾿ятницю

з 09-00 до 16-45 21 липня 2016 р.

Оприлюднено перелік пунктів тестування, у яких відбудуться вступні випробування в порядку експерименту для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» з використанням технології ЗНО  

 23 липня відбудеться тестування абітурієнтів, які вступають на основі ступеня бакалавра для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

В Українському центрі оцінювання якості освіти на підставі даних, переданих з Єдиної державної електронної бази з питань освіти, здійснено розподіл вступників-учасників експерименту за пунктами тестування. Список зареєстрованих абітурієнтів та перелік пунктів тестування розміщено за посиланням. Просимо учасників  переконатися у відповідності прізвища та імені з номером екзаменаційного листка, виданого приймальною комісією.

Звертаємо увагу, що допуск вступників-учасників експерименту до пунктів тестування триватиме з 9:15 до 9:50. Початок вступних випробувань – о 10:00. Абітурієнти, які прийдуть після 9:50, до участі у вступних випробуваннях не допускатимуться.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

  • екзаменаційного листка;
  • паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.

Копії екзаменаційного листка, паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дають права на допуск учасника до пункту тестування.

Рекомендуємо також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що результати вступних випробувань у порядку експерименту можуть бути анульовані в разі виявлення протягом часу, відведеного на складання тесту, в учасника засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації (мобільні телефони, навушники, флеш-накопичувачі тощо), друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Ухвалені відповіді до завдань тесту будуть оприлюднені до 25 липня 2016 року на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України та веб-сайтах вищих навчальних закладів – учасників експерименту.

Результати вступних випробувань Український центр передасть до Єдиної державної електронної бази з питань освіти до 27 липня 2016 року.

Офіційне оголошення результатів тестування здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних стендах у приймальних комісіях і на сайтах вищих навчальних закладів – учасників експерименту.

З питань, які стосуються участі у вступних випробуваннях у порядку експерименту для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» з використанням технології ЗНО, радимо звертатися до приймальних комісій навчальних закладів – учасників експерименту.

Детальніше про проведення вступних випробувань – на сайті Міністерства освіти і науки України та в наказі Міністерства освіти і науки України № 500 від 12.05. 2016 року Про затвердження Положення про проведення у 2016 році як експерименту вступних випробувань під час вступу на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання

 


Використання матеріалів, поданих на сайті www.testportal.gov.ua, передбачає посилання на УЦОЯО.
© Український центр оцінювання якості освіти 2007-2017